Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Selig

Është emri yt Selig? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Zelda, Zelde, Zelig
Djem me tinguj të ngjashëm:Selik, Seissyllwch, Saelac, Salik, Silas, Shailesh, Silos, Sguelaiche
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silke, Silka, Silis, Shayleigh, Shalise, Silje, Salus, Silja
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 135 Selig's në Facebook. Pozicioni #144495
Kategoritë:
Komente nga SeligPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Selig? Voto për emrin tënd


Është emri yt Selig? Voto për emrin tënd