Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zelde

Është emri yt Zelde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Selig
Djem me tinguj të ngjashëm:Zsolt, Zeld, Zsoltii, Zlato
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zelda, Zlata, Zilthai, Zlota, Zsüliett, Zuleidy, Zuleydi, Zuleyda
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Zelde's në Facebook. Pozicioni #412535
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ZeldePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zelde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zelde? Voto për emrin tënd