Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zelda

Është emri yt Zelda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Selig
Djem me tinguj të ngjashëm:Zsolt, Zeld, Zsoltii, Zlato
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zlata, Zilthai, Zelde, Zlota, Zsüliett, Zuleidy, Zuleydi, Zuleyda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15170 Zelda's në Facebook. Pozicioni #4236
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga ZeldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zelda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zelda? Voto për emrin tënd