Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zsolt

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zsolt.
Është emri yt Zsolt? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Jetë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zeld, Zsoltii, Zlato
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zelda, Zlata, Zilthai, Zuleidy, Zsüliett, Zlota, Zelde, Zuleydi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 79 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 77 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7070 Zsolt's në Facebook. Pozicioni #7784
Kategoritë:Top 100 hungarez emrat - Popullore sllovak emrat boy - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga ZsoltPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zsolt? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zsolt? Voto për emrin tënd