Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zelig

Është emri yt Zelig? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Selig
Djem me tinguj të ngjashëm:Zuleica, Zeljko, Ziaul-Haq, Zelgai, Zeleka, Zelus, Zhelyazko, Zalgo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zulejha, Zuleikha, Zulaykha, Zuleyka, Zalika, Zeljka, Zaliki, Zuleika
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 220 Zelig's në Facebook. Pozicioni #101256
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ZeligPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zelig? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zelig? Voto për emrin tënd