Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valmira

Është emri yt Valmira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Valmir, Vilmar, Vilmer, Volmar, Velimir, Vulmaro, Volmer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valmar, Vilmarie, Valmarie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Vali, Valmirra Ne Gjermani, Mira, Vala, Mile, Vale
Emrat e vëllezërve:Jo, Shkodran, Edoni, Valdrin, Valzim, Albion, Valmir
Emrat e motrave:Elmedina, Jo, Anila, Gzime, Egzona, Valbona, Veronika, Gresa
Facebook:

+/- 915 Valmira's në Facebook. Pozicioni #36374
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Valmira


Valmira ( 26 vjeç) 2016-07-13
Jo
Valmira ( 18 vjeç) 2019-01-16
Jo
Valmira ( 22 vjeç) 2020-07-07
Mua më pelqen emri im .
Nuk do ta ndërroja emrin tim asnjehere sepse këtë emer ma kan dhenë Babi dhe Mami dhe ata nuk jan më ne jetë .
Thjesht mos u bej pishman për emrin tend nuk ka rendsi emri ne këtë jetë .
E rendësishme është te jesh : Krenare , jo mendjemadhe , e respektushme , e dashur , ndihmuese.
Unë edhe po te isha prap e vogel nuk do te behesha pishman asnjehere per emrin qe kamë eshte nje emer qe nuk del asnjehere nga Moda☺️
Nje pershendetje per ju .
Mirupafshim .

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valmira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valmira? Voto për emrin tënd