Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Veronika

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Veronika.
Është emri yt Veronika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fitore
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Veronica
Variante:Вероника
Djem me tinguj të ngjashëm:Vrank, Varinius, Verenick, Vrens, Viranchi, Verns, Vernus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Veronica, Veronicha, Veronique, Varenka, Veroncia, Vironick, Varinka, Veroonika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 881 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 663 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 661 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 659 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 847 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 842 vota
Pseudonime:Nika, Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Valmira, Marigona, Viola
Facebook:

+/- 31550 Veronika's në Facebook. Pozicioni #2354
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 çek emrat - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Top 100 sllovak emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 hungarez emrat - Top 100 Swahilian emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore çek emrat vajzë
Komente nga Veronika


Veronika ( 13 vjeç) 2019-04-03
PO ESHT EMER KATOLIK

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Veronika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Veronika? Voto për emrin tënd