Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Veronica

Është emri yt Veronica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Fronika, Rona, Ronika, Ronja, Verona, Veronika, Veronike, Veronique, Vroni
Djem me tinguj të ngjashëm:Vrank, Varinius, Verenick, Vrens, Viranchi, Verns, Vernus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Veronika, Veronicha, Veronique, Varenka, Veroncia, Vironick, Varinka, Veroonika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 370 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 235 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 232 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 231 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 346 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 339 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 412985 Veronica's në Facebook. Pozicioni #268
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Anglisht - Top 100 suedez emrat - Top 100 italian emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga VeronicaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Veronica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Veronica? Voto për emrin tënd