Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ronja

Është emri yt Ronja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Veronica
Djem me tinguj të ngjashëm:Renis, Ronis, Remigio, Ramsey, Rinke, Rameez, Ryons, Ryence
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rinesa, Rumaysa, Rüenice, Ranica, Renske, Rinske, Ranice, Romaysae
Vlerësimi:
4/5
yje 218 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 168 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 168 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 168 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 205 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 203 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1370 Ronja's në Facebook. Pozicioni #27161
Kategoritë:Emrat rusë - Top 100 fund emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore fund emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga RonjaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ronja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ronja? Voto për emrin tënd