Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rinesa

Është emri yt Rinesa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Renis, Ronis, Remigio, Ramsey, Rinke, Rameez, Ryons, Ryence
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rumaysa, Ronja, Rüenice, Ranica, Renske, Rinske, Ranice, Romaysae
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 54 vota
Pseudonime:Jo, Nesa, Rina, Rini, Esa, Nes, Ina, Nina, S Ju Intereson, Rinqa, Rines, Gg, Rinky, Riki, ?, Riri, Jo Nuk Kam, Ff, Se Kuptoj, Tt Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Rinor, Rilind, Jo, A, Drilon, Jo Nuk Kam, Endrit, Eduard, Shurr, Agon, Roni, Leogzim, Erdon, Ideal, Rigon, Alban, Arbnor, Ersi, Besmir, S Ju Intereson, Andi, Nuk Kom, Gjithashtu, Taulant, Elfat, Muhamed, Florent, Qetsor, Shkelxen, Ne Më shumë emra
Emrat e motrave:Jo, Mut, Gresa, Aurora, Agnesa, Rinesa, Driola, Nuk Kam, Blerina, Marigona, Alma, Rina, Fjolla, Elsa, Irena, Elmedina, Hamdie, Tringa, Lejla, Ne, Nuk Kom, Olta, Arbnora, Gjithdhtu, Eron, Kosovare, Erjona, Yllka, Vesa, Rita Më shumë emra
Facebook:

+/- 150 Rinesa's në Facebook. Pozicioni #134320
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - emrat Boy përfundon në A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët
Komente nga Rinesa


Rinesa ( 14 vjeç) 2017-02-13
Jo
Rinesa ( 14 vjeç) 2017-11-15
dua ta di kuptimin e emrit tim
Rinesa ( 12 vjeç) 2017-12-14
Emri Im Me Pelqen Shum! Por A Mund Te Di Kuptimin E Tij?
Rinesa ( 16 vjeç) 2018-01-07
qfar kuptimi ka
Rinesa ( 15 vjeç) 2018-01-21
me pelqen ky emer por a mund te me tregoni se qfare kuptimi ka
Rinesa ( 16 vjeç) 2018-03-07
jo
Rinesa ( 16 vjeç) 2018-03-07
Jo skam
Rinesa ( 8 vjeç) 2018-07-03
jo nuk kam komenttttt
Rina 2018-07-07
mund te me tregoni qfar kuptimi ka?
Rinesa ( 16 vjeç) 2018-07-09
Me pelqen shume, por nuk e di demethenien e emrit tim
Rinesa ( 14 vjeç) 2018-11-18
Qfar kuptimi kat
Rinesa ( 16 vjeç) 2018-11-24
No
Rinesa ( 15 vjeç) 2018-11-28
Qfar kuptimi ka si emer
Rinesa 2019-03-13
Dua të di se çfarë do të thotë emri Rinesa????
Rinesa ( 19 vjeç) 2019-06-08
Jo
Rinesa 2019-08-19
nuk e di
Rinesa 2019-08-19
nuk e di
Rinesa ( 19 vjeç) 2019-11-04
Mendoj qe esht emer i mir dhe ka nje knaqsi ndaj shqiptimit te tij pasi te gjith me thon
Rinesa ( 12 vjeç) 2019-12-08
Qfar kuptimi ka emri ime
Rinesa ( 13 vjeç) 2020-02-08
Me pelqen po sja di domethenjen
Rinesa ( 15 vjeç) 2020-02-08
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rinesa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rinesa? Voto për emrin tënd