Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erita

Është emri yt Erita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erdi, Ert, Erhart, Eward, Erhardt, Ewart, Erhard, Eweheorde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erda, Erith, Eritia, Eartha, Eritha, Erytheia, Errita, Ertha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Rita, Jo, Eri
Emrat e vëllezërve:Jo, Enis, Erion, Art, Yll, Jo Nuk Kam, Eriton
Emrat e motrave:Jo, Erza, Filiza, Orgesa, Enesa, Jo Nuk Kam, Ardita
Facebook:

+/- 495 Erita's në Facebook. Pozicioni #56980
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat
Komente nga Erita


Erita ( 16 vjeç) 2016-06-27
Du ta di kuptimin e emrit tim
Erita ( 15 vjeç) 2017-12-14
Munde te me tregoj se cfare kuptimi ka ky emer
Erita ( 5 vjeç) 2018-05-10
Eshte perfekt
Erita ( 16 vjeç) 2018-08-17
Cfaree kuptimi ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erita? Voto për emrin tënd