Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erhard

Është emri yt Erhard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eerhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Erdi, Ert, Erhart, Eward, Erhardt, Ewart, Eweheorde, Eawart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erda, Erita, Erith, Eritia, Eartha, Eritha, Erytheia, Ertha
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 1.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 645 Erhard's në Facebook. Pozicioni #47069
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ErhardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erhard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erhard? Voto për emrin tënd