Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erhart

Është emri yt Erhart? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:erhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Erdi, Ert, Eward, Erhardt, Ewart, Erhard, Eweheorde, Eawart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erda, Erita, Erith, Eritia, Eartha, Eritha, Erytheia, Ertha
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Erhart's në Facebook. Pozicioni #630746
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ErhartPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erhart? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erhart? Voto për emrin tënd