Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erda

Është emri yt Erda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Erdi, Ert, Erhart, Eward, Erhardt, Ewart, Erhard, Eweheorde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erita, Erith, Eritia, Eartha, Eritha, Erytheia, Errita, Ertha
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo, Diora, Erisa, Lisa, Tiara
Facebook:

+/- 745 Erda's në Facebook. Pozicioni #42469
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Emrat me vlerësimin më të lartë - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Vështirë për të kujtuar emrat vajzë - Vështirë për të shkruar emrat vajzë
Komente nga Erda


Erda 2018-09-15
Jo
Erda ( 29 vjeç) 2019-03-17
Dua të di qfar dmth ka emri im Erda

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erda? Voto për emrin tënd