Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sumeja

Është emri yt Sumeja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Singh, Sancho, Sheamus, Shems, Sanchez, Seamus, Semachiah, Sheumais
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sonja, Sanja, So-Young, Sanneke, Senga, Sence, Sonika, Sancha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Skam, Po
Emrat e vëllezërve:Ajan, Skam, Enes, Shefket, Jo, Skam Vella, 1, Zija, Masar, Lir
Emrat e motrave:Elma, Sara, Alena, Medina Rinesa, Medina, Rinesa, Jo, Erdina, Semiale, Skam, Sihana, Melika, Sonila, Amra, Sureja, Suejla, Esmer, Un, 3
Facebook:

+/- 205 Sumeja's në Facebook. Pozicioni #106820
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Sumeja


Sumeja ( 18 vjeç) 2017-02-16
jam e kenaqur qe kam kete emer
Sumeja ( 15 vjeç) 2019-04-02
Jam e kenaqur me emrin timm
Sumeja ( 15 vjeç) 2019-04-03
jam e kenaqur me emrin tim
Sumeja 2020-01-28
Ky emer tingellon shum bukur
Sumeja ( 18 vjeç) 2020-05-11
Domethanja e emrit tim
Sumeja ( 18 vjeç) 2020-05-11
Domethanja e emrit tim
Sum Eja (Hajde Dmth ( 14 vjeç) 2020-09-01
emer kot
Sumeja ( 108 vjeç) 2021-03-25
Emri im eshte shumë I mire
Sumeja ( 108 vjeç) 2021-03-25
Emri im eshte shumë I mire

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sumeja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sumeja? Voto për emrin tënd