Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
emrat Boy me më shumë vota

#Emër Kuptimi
1 AltinAr
2 AurelAr
3 Gentian
4 Valmir
5 Erion
6 Klevis
7 Anes
8 Rion
9 EnisMik
10 Lorik
11 Dior
12 Troi
13 Aron
14 MateoDhuratë
15 ArianMe origjinë nga Adria (Venecia) i zi shurdhër, të errët
16 BjornVesh
17 Liamme vullnet aq i fortë si një përkrenare
18 Melos
19 Lian
20 Arlind
21 Andi
22 Auron
23 Deon
24 Dion
25 Leonluan
26 Leandroluan
27 Endri
28 Marsel
29 Rinor
30 EnzoShpatë
31 Orges
32 Taulant
33 Ensar
34 Amarildo
35 RajanMbret
36 Dionis
37 Ardi
38 Erblin
39 Indrit
40 Amar
41 ErisPërleshje
42 JoanZoti është i dhemshur
43 Ardit
44 Diar
45 Siar
46 Leart
47 Adonislord
48 Klajdi
49 Elion
50 Roen


Emrat Girl me më shumë vota

#Emër Kuptimi
1 ElsaZoti është betuar
2 Anxhela
3 Venera
4 Klea
5 ArtaAr
6 ElisaZoti është betuar
7 Mirjetanjë
8 Erisa
9 Esternjë yll
10 Gentiana
11 Edona
12 ElizaZoti është betuar
13 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
14 Bleona
15 Migena
16 Blerina
17 Qendresa
18 Dorinadhuratë e Zotit
19 Anjeza
20 Fjolla
21 Kaltrina
22 EmanuelaPerëndia është me ne
23 Altina
24 Eldaluftëtar
25 Gretamargaritar
26 Sindi
27 Aurela
28 JoanaPerëndia është me ne
29 Lealuan
30 Megi
31 Ajla
32 Erona
33 JonaPëllumb
34 Alejna
35 Gresa
36 Kejsi
37 Inapastër ose të pastër
38 Dea
39 DanielaPerëndia është gjykatësi im
40 AuroraAr
41 Armela
42 Ritame formë të hijshme të pastër
43 GertaShtizë
44 DajanaPajtuar Perëndisë
45 Doruntina
46 Diellza
47 Lorena
48 Klaudia
49 Elona
50 Leonora

Emri i kategorive

Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ