Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klajdi

Është emri yt Klajdi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Klejdi, Kailash Yadu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kallisto, Kalista, Kalysta, Kalisetti, Kallista, Kelsey Jade
Vlerësimi:
5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Klajd, Kalajd, Jo, Klide, Klad, Cubi, Qife, Lajd, Kolloqife, Baca
Emrat e vëllezërve:Joan, Dorisa, Ermal, Adi, Neri, Daniel, Limon, Abdulla, Jo, Mirel, Kirsti
Emrat e motrave:Ajla, Klea, Kaltrina, Mirella, Kejsi, Mersi, Kristina, Remila, Jo, Ela, Brisilda, Jetmira, Oriola, Adela, Juliana, Erisa, Eralda, Angela, Zhani, Elda, Markela, Mikela
Facebook:

+/- 1715 Klajdi's në Facebook. Pozicioni #23023
Kategoritë:emrat Unisex - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Top 100 italian emrat - Popullore grek emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - Popullore italian emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat
Komente nga Klajdi


Klajdi ( 20 vjeç) 2016-03-26
Jo
Klajdi ( 18 vjeç) 2017-09-27
Is beautiful name
Klajdi ( 3 vjeç) 2018-04-06
Dua te dij kuptim in te merit qe kam
Klajdi ( 18 vjeç) 2018-04-26
Eshte emer i bukure
Klajdi ( 18 vjeç) 2018-04-26
Eshte emer i bukure
Klajdi Olsi ( 17 vjeç) 2019-10-15
Jam shum u bukur❤
Klajdi ( 18 vjeç) 2019-12-29
asnje koment
Klajdi ( 19 vjeç) 2020-05-23
Emr me 6 shkronja per me vler te madhe
Klajdi ( 15 vjeç) 2021-02-13
Eshte emer perfekt

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klajdi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klajdi? Voto për emrin tënd