Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jetmira

Është emri yt Jetmira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Jetmir, Jezdimir, Jadnir, Jose Edmar, Jitu Meher
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jyoti Mourya, Jetmire, Judy Marie, Judymar
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Jeta, Mira, Jetush, Ermira, Emira, Miri, Elmira, Mia
Emrat e vëllezërve:Jetmir, Jo, Jeton, Kristo, Klajdi
Emrat e motrave:Liridona, Arsa, Jo, Mirjeta, Hydajeta, Valdete, Arina, Bleona, Joana, Gresa, Diellza, Dajana, Dorinela, Fatlindë
Facebook:

+/- 345 Jetmira's në Facebook. Pozicioni #73880
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Emrat Girl me më shumë vota - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të kujtuar emrat
Komente nga Jetmira


Jetmira ( 19 vjeç) 2016-11-13
cili esht kuptimi emrit tim
Jetmira ( 26 vjeç) 2018-10-15
Me pelqen fjala jet
Jetmira ( 17 vjeç) 2018-11-28
Me pelqen shume
Jetmira ( 20 vjeç) 2018-12-19
Emri jetmira esht nje emer me te vertet I bukur. Kete emer ma ka vendosur babi , I pelqente shum , 're kisha nje jet te mir plot shendet e te isha gjithmon mire. E falenderoj pa mase qe me ka vendosur kete emer.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jetmira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jetmira? Voto për emrin tënd