Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Avni

Është emri yt Avni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aaban, Ab-Owen, Abyan, Affan, Abna, Ahebban, Abhimanya, Abhimanyu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aviana, Avena, Aafina, Aafien, Aaffina, Abiona, Avon, Abina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Niki, Niko, Nice
Emrat e vëllezërve:Amar, Burim
Emrat e motrave:Ganimete, Silva, Rina
Facebook:

+/- 7530 Avni's në Facebook. Pozicioni #7369
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga AvniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Avni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Avni? Voto për emrin tënd