Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Avon

Është emri yt Avon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aaban, Avni, Ab-Owen, Abyan, Affan, Ahebban, Abna, Abhimanya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aviana, Avena, Aafina, Aafien, Aaffina, Abiona, Abina, Abena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6245 Avon's në Facebook. Pozicioni #8575
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1893
Komente nga AvonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Avon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Avon? Voto për emrin tënd