Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aviana

Është emri yt Aviana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aaban, Avni, Ab-Owen, Abyan, Affan, Ahebban, Abna, Abhimanya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Avena, Aafina, Aafien, Aaffina, Abiona, Avon, Abina, Abena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 600 Aviana's në Facebook. Pozicioni #49607
Kategoritë:Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Aviana


Aviana ( 2 vjeç) 2017-12-09
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aviana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aviana? Voto për emrin tënd