Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kimete

Është emri yt Kimete? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kent, Kont, Kusumit, Kenneth, Kennedy, Kwint, Kennith, Kjento
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kanita, Kaia Agnete, Kandi, Kim Thu, Kenda, Kumud, Kim Tuyết, Knita
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Diellza
Facebook:

+/- 315 Kimete's në Facebook. Pozicioni #78777
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga KimetePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kimete? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kimete? Voto për emrin tënd