Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kent

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kent.
Është emri yt Kent? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kont, Kusumit, Kenneth, Kennedy, Kwint, Kjento, Kennith, Kondo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kanita, Kimete, Kaia Agnete, Kandi, Kim Thu, Kenda, Kumud, Kim Tuyết
Vlerësimi:
5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 139625 Kent's në Facebook. Pozicioni #708
Kategoritë:Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1993
Komente nga KentPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kent? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kent? Voto për emrin tënd