Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kennedy

Është emri yt Kennedy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Cinneidigh
Djem me tinguj të ngjashëm:Kent, Kont, Kusumit, Kenneth, Kwint, Kennith, Kjento, Kondo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kanita, Kimete, Kaia Agnete, Kandi, Kim Thu, Kenda, Kumud, Kim Tuyết
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40530 Kennedy's në Facebook. Pozicioni #1939
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat Top1000 amerikanë në 1967
Komente nga KennedyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kennedy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kennedy? Voto për emrin tënd