Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Diellza

Është emri yt Diellza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dallas, Dilkush, Daedalus, Duilius, Dillus, Dalys, Dillis, Dolius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Deliza, Deliz, Delisa, Dallis, Delicia, Dalis, Dulcy, Dulce
Vlerësimi:
4.5/5
yje 106 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 100 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 99 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 97 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 97 vota
Pseudonime:Jo, Dexi, Dredhza, Dexa, Diza, Dezi, Ellza, Dexy, Dex, Deza, Dizi, Djellzushe, Djellza, Didi, Duqe, Dezzy, Dez, Deda, Dida, I Madhi Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Jo, Dren, Jo Nuk Kam Vella Binjak, Nuk Kam, Valbon, Drilon, Florian, Redon, Fatbardh, Yll, Gentian, Shkelzen, Fidan, Fitim, Vigan, Joni, Ahmed, Po, Artan, Lumi, Denisi, Argjend, Beqir, Albin, Leonisi, Sejdi, Ylli, Bejtush, Jo Nuk Kam Vella Bin Jack, Muhamed Më shumë emra
Emrat e motrave:Jo, Dafina, Erza, Nuk Kam, Gresa, Yllka, Saranda, Samire, Gentiana, Drenusha, Hata, Aferdita, Fatime, Po, Fatlinda, Urtina, Shkurta, Leonita, Agnesa, Eglantina, Doresa, Djellza, Kimete, Elda, Violeta, Ibadete, Leorena, Qendresa, Linda, Loreta Më shumë emra
Facebook:

+/- 870 Diellza's në Facebook. Pozicioni #37821
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat
Komente nga Diellza


Diellza ( 20 vjeç) 2016-02-05
jo
Diellza ( 20 vjeç) 2016-04-06
jo nuk kam
Diellza ( 19 vjeç) 2016-08-12
dua ta di kuptimin e emrit tim
Djellza ( 5 vjeç) 2016-11-05
Une jame nje vajze 10 vjeqare dhe e dua shume artin.
Diellza ( 19 vjeç) 2016-12-06
cili esht kuptimi i emrit tim
Diellza ( 21 vjeç) 2017-01-25
dua te di kuptimin e emrit tim
Diellza ( 19 vjeç) 2017-08-08
po më pëlqen
Diellza 2017-11-07
Esht shum i bukur
Diellza ( 19 vjeç) 2018-01-13
dua ta di origjinen e emrit tim : diellza
Diellza ( 21 vjeç) 2018-05-05
Dua ta di kuptimin e emrit tim
Diellza ( 23 vjeç) 2018-07-02
Jo
Diellza ( 18 vjeç) 2018-08-22
Jam krenar me emrin tim ❤️❤️
Diellza ( 22 vjeç) 2018-08-29
Kam emrin me te bukurin
Diellza ( 21 vjeç) 2018-10-09
Qfar kuptimi ka?
Diellza ( 18 vjeç) 2018-11-03
Eshte emer i bukur rrezatues
Diellza ( 15 vjeç) 2018-11-22
Mua më pelqen emri im.
Por dua te di kuptimin e emrit tim.
Diellza ( 23 vjeç) 2018-12-20
Emer i bukur
Diellza ( 19 vjeç) 2019-01-24
Qfarë kuptimi ka emri im
Diellza ( 21 vjeç) 2019-01-30
Vetem dua ta di a e kam emrin fetar musliman ?
Diellza ( 16 vjeç) 2019-09-05
Dua te di kuptimin e emrit tim☺
Djellza 2019-09-29
Qfar kuptimi ka ?
Diellza 2020-02-16
Qka domethan emri djellz
Diellza ( 16 vjeç) 2020-04-16
Qfar kuptimi ka emri djellza
Diellza ( 15 vjeç) 2020-04-22
Shum emer i mir i leht kuptimmir
Diellza ( 15 vjeç) 2020-06-11
dua te di qka do te thot emri diellza
Diellza ( 21 vjeç) 2021-02-08
Dua ta di kuptimin e emrit tim diellza
Diellza ( 21 vjeç) 2021-02-08
Dua ta di kuptimin e emrit tim diellza
Diellza ( 19 vjeç) 2021-02-16
Jo
Diellza 2021-03-12
Jo
Diellza ( 15 vjeç) 2021-05-02
Cfare kuptimi ka?

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diellza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diellza? Voto për emrin tënd