Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eglantina

Është emri yt Eglantina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eglantine, Eglontina, Eglentyne, Eglantyne
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Egla, Jo, Tina
Emrat e vëllezërve:2, Jo, Eldi, Shkelqim
Emrat e motrave:3, Jo, Elona, Diellza
Facebook:

+/- 400 Eglantina's në Facebook. Pozicioni #66373
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 9 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat me vlerësimin më të lartë
Komente nga Eglantina


Eglantina ( 22 vjeç) 2019-04-19
domethenjen e emrit tim
Eglantina ( 22 vjeç) 2019-04-19
domethenjen e emrit tim
Eglantina ( 47 vjeç) 2020-01-28
me pelqen sh emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eglantina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eglantina? Voto për emrin tënd