Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valter

Është emri yt Valter? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Valtteri, Voltaire, Valdir, Valdur, Válter, Valtair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vilde Ororea, Viltória, Valterra, Veldra
Vlerësimi:
5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Daniela
Facebook:

+/- 2740 Valter's në Facebook. Pozicioni #16286
Kategoritë:Emra suedeze - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga ValterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valter? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valter? Voto për emrin tënd