Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Daniela

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Daniela.
Është emri yt Daniela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është gjykatësi im
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Daniël
Djem me tinguj të ngjashëm:Danilo, Danila, Danial, Donal, Donall, Donnall, Domnhall, Danil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Donella, Donnalee, Daniella, Danela, Dionaly, Donielle, Daniely, Doniella
Vlerësimi:
5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Dani, Ela, Dana, Dano, Danush, Danja, Lela, Nela, Jo, Daniella, Dani Ela Danja, Macok, Danilela, Dan
Emrat e vëllezërve:Ardion, Engjellush, Bushi, Nuk Kam, Po Kam, Klared, Aleandro, Valter, Alket, Miri
Emrat e motrave:Pamela Ndoj, Enxhi Ndoj, Julia, Kejsi, Klodi, Klodiana, Blerina, Frida, Anife, Anifea, Alma, Denis
Facebook:

+/- 141120 Daniela's në Facebook. Pozicioni #700
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Anglisht - Top 100 çek emrat - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 7 shkronja - Top 100 rumun emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 shqiptar emrat - Top 100 lituanez emrat
Komente nga Daniela


Daniela ( 20 vjeç) 2015-10-09
Njerezit ne Shqiperi e shqiptojne dhe e shkruajne gabim emrin tim .
P.sh. ne shkolle e shkruajne me j
Nderkohe qe une e kam me i
Ndersa ne Gjermani dhe Hollande nuk me shfaqet asnje problem kur jam ne shtepi atje.
Daniela ( 20 vjeç) 2015-10-09
Njerezit ne Shqiperi e shqiptojne dhe e shkruajne gabim emrin tim .
P.sh. ne shkolle e shkruajne me j
Nderkohe qe une e kam me i
Ndersa ne Gjermani dhe Hollande nuk me shfaqet asnje problem kur jam ne shtepi atje.
Daniela ( 17 vjeç) 2017-01-29
skm koment mendoj se eshte emer i bukur
Daniela 2017-03-11
Thjesht me pelqen emri im
Daniela ( 42 vjeç) 2017-05-24
Nuk kam thjesht me pelqen
Daniela ( 28 vjeç) 2017-07-24
Shume i bukur , dhe kuptimi qe ka mese i drejte .....
Daniela ( 28 vjeç) 2017-07-24
Shume i bukur , dhe kuptimi qe ka mese i drejte .....
Daniela ( 14 vjeç) 2018-03-12
Jam shume krenare per emrin tim
Daniela ( 15 vjeç) 2019-01-22
Po' emri in me pelqeu shume
Elisa 2019-02-18
Ajo asht një emrë I buk
Daniela ( 19 vjeç) 2019-03-01
Me pelqen shume emri im
Daniela 2019-07-30
Mua me pelqen emri im gjithashtu I pelqen edhe te tjerve

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Daniela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Daniela? Voto për emrin tënd