Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Danila

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Danila.
Është emri yt Danila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është gjykatësi im
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Daniël
Djem me tinguj të ngjashëm:Danilo, Danial, Donal, Donall, Donnall, Domnhall, Danil, Daniil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Daniela, Donella, Donnalee, Daniella, Danela, Dionaly, Donielle, Doniella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2330 Danila's në Facebook. Pozicioni #18375
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga DanilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Danila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Danila? Voto për emrin tënd