Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Donal

Është emri yt Donal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the
Variante:Donelle
Djem me tinguj të ngjashëm:Danilo, Danila, Danial, Donall, Donnall, Domnhall, Danil, Daniil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Daniela, Donella, Donnalee, Daniella, Danela, Dionaly, Donielle, Daniely
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9455 Donal's në Facebook. Pozicioni #6169
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1926
Komente nga DonalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donal? Voto për emrin tënd