Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Daniella

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Daniella.
Është emri yt Daniella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është gjykatësi im
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Daniel
Djem me tinguj të ngjashëm:Danilo, Danila, Danial, Donal, Donall, Donnall, Domnhall, Danil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Daniela, Donella, Donnalee, Danela, Dionaly, Donielle, Daniely, Doniella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 264 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 193 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 191 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 191 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 250 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 248 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 49130 Daniella's në Facebook. Pozicioni #1675
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 hungarez emrat - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga DaniellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Daniella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Daniella? Voto për emrin tënd