Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Danial

Është emri yt Danial? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Danilo, Danila, Donal, Donall, Donnall, Domnhall, Danil, Daniil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Daniela, Donella, Donnalee, Daniella, Danela, Dionaly, Donielle, Doniella
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24780 Danial's në Facebook. Pozicioni #2864
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1884
Komente nga DanialPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Danial? Voto për emrin tënd


Është emri yt Danial? Voto për emrin tënd