Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Danilo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Danilo.
Është emri yt Danilo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Daniël
Djem me tinguj të ngjashëm:Danila, Danial, Donal, Donall, Donnall, Domnhall, Danil, Daniil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Daniela, Donella, Donnalee, Daniella, Danela, Dionaly, Donielle, Doniella
Vlerësimi:
5/5
yje 62 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 59 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 59 vota
Pseudonime:Danilo
Emrat e vëllezërve:Dario, Dion
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 53155 Danilo's në Facebook. Pozicioni #1570
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Emrat me 6 shkronja - Popullore çek emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Popullore Tagalogisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga DaniloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Danilo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Danilo? Voto për emrin tënd