Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Daniel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Daniel.
Është emri yt Daniel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është gjykatësi im
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Dana, Danah, Danail, Danel, Danette, Daniella, Danielle, Danielson, Daniil, Danijel, Danijela, Danita, Danuta, Danya, Kaniela, Taniel, דָּנִיֵּאל
Djem me tinguj të ngjashëm:Danilo, Danila, Danial, Donal, Donall, Donnall, Domnhall, Danil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Daniela, Donella, Donnalee, Daniella, Danela, Dionaly, Donielle, Daniely
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Dani, Ma., Da Je
Emrat e vëllezërve:Markiljan, Erald, Klajdi
Emrat e motrave:Erona, Klea, Eva, Vanesa, Denisa, Besijana, Ester, Anxhela, Emanuela
Facebook:

+/- 2264670 Daniel's në Facebook. Pozicioni #16
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 çek emrat - Emrat Portugalisht - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Top 100 danez emrat - Top 100 rumun emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 shqiptar emrat
Komente nga Daniel


Daniel ( 21 vjeç) 2016-02-24
Jo
Daniel ( 22 vjeç) 2016-05-07
shqiptar
Daniel 2016-06-19
Me pelqen
Daniel ( 13 vjeç) 2016-09-26
Dua te di prejardhjen e emrit tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Daniel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Daniel? Voto për emrin tënd