Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sabrina

Është emri yt Sabrina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Sabrin, Sabrine, Zabrina, Zavrina
Djem me tinguj të ngjashëm:Severin, Sevrin, Seferino, Sibren, Severino, Sybryn, Sybren, Sipriaen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Severina, Saffron, Sophronia, Subrienne, Severiana, Sabrine, Sabrinah, Sabrin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 805 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 525 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 521 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 517 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 746 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 751 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 282975 Sabrina's në Facebook. Pozicioni #393
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 arab emrat - Top 100 grek emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 bulgarian emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore grek emrat vajzë
Komente nga SabrinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sabrina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sabrina? Voto për emrin tënd