Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Severina

Është emri yt Severina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Severin, Sevrin, Seferino, Sibren, Severino, Sybryn, Sybren, Sipriaen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sabrina, Saffron, Sophronia, Subrienne, Severiana, Sabrine, Sabrinah, Sabirin
Vlerësimi:
3/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1305 Severina's në Facebook. Pozicioni #28145
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga SeverinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Severina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Severina? Voto për emrin tënd