Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Severino

Është emri yt Severino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Severinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Severin, Sevrin, Seferino, Sibren, Sybryn, Sybren, Sipriaen, Sabiran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Severina, Sabrina, Saffron, Sophronia, Subrienne, Severiana, Sabrine, Sabrinah
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1730 Severino's në Facebook. Pozicioni #22854
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga SeverinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Severino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Severino? Voto për emrin tënd