Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Severin

Është emri yt Severin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Severinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Sevrin, Seferino, Sibren, Severino, Sybryn, Sybren, Sipriaen, Sabiran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Severina, Sabrina, Saffron, Sophronia, Subrienne, Severiana, Sabrine, Sabrinah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2040 Severin's në Facebook. Pozicioni #20207
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga SeverinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Severin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Severin? Voto për emrin tënd