Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Saffron

Është emri yt Saffron? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Severin, Sevrin, Seferino, Sibren, Severino, Sybryn, Sybren, Sipriaen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Severina, Sabrina, Sophronia, Subrienne, Severiana, Sabrine, Sabrinah, Sabrin
Vlerësimi:
4/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3600 Saffron's në Facebook. Pozicioni #13212
Kategoritë:
Komente nga SaffronPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Saffron? Voto për emrin tënd


Është emri yt Saffron? Voto për emrin tënd