Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ergi

Është emri yt Ergi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eros, Ersi, Erick, Erich, Eric, Eracio, Erk, Ergys
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eris, Erisa, Erika, Eres, Ersa, Eureka, Eryka, Erykah
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Florjan
Emrat e motrave:Ester, Egi
Facebook:

+/- 535 Ergi's në Facebook. Pozicioni #53855
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga ErgiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ergi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ergi? Voto për emrin tënd