Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ersi

Është emri yt Ersi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eros, Erick, Erich, Eric, Eracio, Erk, Ergys, Eryx
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eris, Erisa, Erika, Eres, Ersa, Eureka, Eryka, Erykah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Ece, Arsi, Esi
Emrat e vëllezërve:Po, Aren, Jo, Eris
Emrat e motrave:Jo, Asja, Eleni, Rinesa, Rejda
Facebook:

+/- 520 Ersi's në Facebook. Pozicioni #54983
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Vështirë për të shkruar emrat - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë




Komente nga Ersi


Ersi ( 15 vjeç) 2017-03-07
jo
Ersi 2017-10-18
QFAR KUPTIMI KA EMRI ERSI

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ersi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ersi? Voto për emrin tënd