Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Eros

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Eros.
Është emri yt Eros? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dashuri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ersi, Erick, Erich, Eric, Eracio, Erk, Ergys, Eryx
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eris, Erisa, Erika, Eres, Ersa, Eureka, Eryka, Erykah
Vlerësimi:
5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Ska
Emrat e motrave:Erisa, Elsa, Vaneda
Facebook:

+/- 3745 Eros's në Facebook. Pozicioni #12829
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 4 shkronja - Popullore bulgarian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Eros


Eros ( 3 vjeç) 2016-10-08
Emer i bukur mendoj
Eros 2019-09-17
i bukir

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eros? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eros? Voto për emrin tënd