Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ska

Është emri yt Ska? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Shia, Shaw, Sha, Sige, Sigge, Shaku, Sikis, Sho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sia, Sea, Sasha, Shaya, Shu, Sussi, Sa, Sechu
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Ryan, Hasda, Donik, Liam, Anes, Flogert, Leart, Leon, Eros, Lorik, Alehandró, Troi
Emrat e motrave:Erza, Donik, Leonita, Kaltrina, Dorina, Erinda, Alina, Marigona, Blinera, Armela, Rinesa
Facebook:

+/- 1060 Ska's në Facebook. Pozicioni #32725
Kategoritë:
Komente nga SkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ska? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ska? Voto për emrin tënd