Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sasha

Është emri yt Sasha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alexander
Variante:Zasha
Djem me tinguj të ngjashëm:Shia, Shaw, Sha, Sige, Sigge, Shaku, Sho, Si
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sia, Sea, Shaya, Shu, Sussi, Sechu, Sa, Suze
Vlerësimi:
4.5/5
yje 189 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 135 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 134 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 133 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 171 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 170 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Sindi
Facebook:

+/- 144550 Sasha's në Facebook. Pozicioni #683
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore rumun emrat boy - Popullore arab emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga SashaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sasha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sasha? Voto për emrin tënd