Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shaw

Është emri yt Shaw? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Shia, Sha, Sige, Sigge, Shaku, Sho, Si, Sasa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sia, Sea, Sasha, Shaya, Shu, Sussi, Sechu, Sa
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4195 Shaw's në Facebook. Pozicioni #11709
Kategoritë:Emrat skocez
Komente nga ShawPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shaw? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shaw? Voto për emrin tënd