Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sea

Është emri yt Sea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Shia, Shaw, Sha, Sige, Sigge, Shaku, Sho, Si
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sia, Sasha, Shaya, Shu, Sussi, Sechu, Sa, Suze
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7905 Sea's në Facebook. Pozicioni #7110
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat me 3 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja
Komente nga Sea


Sea ( 32 vjeç) 2015-12-20
Kuptimi i saj cili eshte ne gjuhe te tjera

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sea? Voto për emrin tënd