Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Shaya

Është emri yt Shaya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Shia. Also means "gift" in Hebrew.
Djem me tinguj të ngjashëm:Shia, Shaw, Sha, Sige, Sigge, Shaku, Sho, Si
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sia, Sea, Sasha, Shu, Sussi, Sa, Sechu, Suze
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2415 Shaya's në Facebook. Pozicioni #17870
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga ShayaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shaya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shaya? Voto për emrin tënd