Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sasa

Është emri yt Sasa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Shia, Shaw, Sha, Sige, Sigge, Shaku, Sikis, Sho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sia, Sea, Sasha, Shaya, Shu, Sussi, Sechu, Sa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Mut
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30060 Sasa's në Facebook. Pozicioni #2445
Kategoritë:Emrat hungareze - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga SasaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sasa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sasa? Voto për emrin tënd