Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mut

Është emri yt Mut? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mateo, Matteo, Mattia, Muti, Mehmet, Matt, Matthew, Mohamed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maida, Muadh, Mita, Matea, Mendi, Maita, Monita, Mayte
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Idiote, Qen, Derr
Emrat e vëllezërve:Sas, Sisi, Sasa
Emrat e motrave:Rinesa, Sasa, Sisa, Asas, Sasas
Facebook:

+/- 515 Mut's në Facebook. Pozicioni #55235
Kategoritë:Emrat egjiptian - Emrat me 3 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja
Komente nga Mut


Mut ( 101 vjeç) 2016-05-11
emer koti

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mut? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mut? Voto për emrin tënd