Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Matteo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Matteo.
Është emri yt Matteo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Mattheus
Variante:Maceo
Djem me tinguj të ngjashëm:Mateo, Mattia, Muti, Mehmet, Matt, Matthew, Mohamed, Mathe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maida, Muadh, Mut, Mita, Matea, Mendi, Maita, Monita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 95 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 65 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 90 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 90 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Renis
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18165 Matteo's në Facebook. Pozicioni #3673
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 6 shkronja - Top 100 italian emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga Matteo


Matteo ( 3 vjeç) 2020-05-01

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Matteo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Matteo? Voto për emrin tënd